Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

Kúpanie ako v prírode

Ak máte záhradu a uvažujete, že ju doplníte o vodnú plochu, ktorá bude vhodná i pre kúpanie a pritom nenaruší vzhľad záhrady, biologický bazén tzv. biobazén alebo kúpacie jazierko, je pre Vás tým pravým. Kúpanie v biologicky čistej vode je ďaleko príjemnejšie ako v chemicky ošetrovaných bazénoch. Prírodné prostredie prispieva k relaxácií a napĺňa človeka energiou z prírody. Hlavne v dnešnom uponáhľanom svete, kde je stres príčinou mnohých ochorení, má totiž odpočinok a relax tela aj duše v prírode nenahraditeľný význam.

Komfortný biobazén verzus krásne kúpacie jazierko

Spoločnou vlastnosťou biobazénov a kúpacích jazierok je spôsob filtrácie vody, pri ktorom sa nepoužívajú chemikálie. Voda v nich je celoročne priezračná bez používania chemkálií, nedráždi pokožku a nevyvolá alergické reakcie. Rozdiel medzi biobazénmi a kúpacími jazierkami je pomere poskytovaného komfortu a prirodzenosti. Biobazény pôsobia menej prírodne ale poskytujú komfort ako bazény. Kúpacie jazierka sú budované s dôrazom na krásu a prirodzenosť. Táto kategorizácia bola vytvorená s cieľom poskytnúť každému, kto chce plávať v biologicky čistej vode bez chlóru to najlepšie riešenie komfortného biobazéna alebo prekrásneho kúpacieho jazierka. Viac o rozdieloch v samostatných kapitolách Biobazény a Kúpacie jazierka.

Spojenie výhod bazénu a okrasného jazera

V kúpacej časti biobazéna/kúpacieho jazierka nie sú vysadené vodné rastliny, takže nie sme obmedzený v plávaní. Okolo časti určenej na plávanie sú partie pri brehoch okrášlené vodnými rastlinami. Pri ich prevádzke sa nepoužíva chémia a nevypúšťajú sa ani po ukončení kúpacej sezóny. Počas, ale aj mimo kúpacej sezóny (od septembra do mája) dotvárajú architektúru záhrady a pre svojich užívateľov sú veľmi atraktívne.

V sídle firmy si môžete pozrieť a porovnať komfortný bazén s prírodným kúpacím jazierkom.

Bazén je značky Compasspool X Trainer 58 vybavený protiprúdom, masážnymi tryskami a bazénovým prestrešením.

Kúpacie jazierko má rozlohu cca 85 m2, s kúpacou zónou 4 m x 10 m a je 7. rok v prevádzke.

Pred plánovanou návštevou nás, prosím, kontaktujte.

Adresa

Naša adresa:

Tichá 311, 930 02 Orechová Potôň

Kontaktovať
Naplánovať trasu

Napísať recenziu

Ceny
Priestory
Personál
Služby
Komunikácia
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Máte otázku?