Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

Kúpanie ako v prírode

Ak máte záhradu a uvažujete, že ju doplníte o vodnú plochu, ktorá bude vhodná i pre kúpanie a pritom nenaruší vzhľad záhrady, biologický bazén tzv. biobazén alebo kúpacie jazierko, je pre Vás tým pravým. Kúpanie v biologicky čistej vode je ďaleko príjemnejšie ako v chemicky ošetrovaných bazénoch. Prírodné prostredie prispieva k relaxácií a napĺňa človeka energiou z prírody. Hlavne v dnešnom uponáhľanom svete, kde je stres príčinou mnohých ochorení, má totiž odpočinok a relax tela aj duše v prírode nenahraditeľný význam.

Komfortný biobazén verzus krásne kúpacie jazierko

Spoločnou vlastnosťou biobazénov a kúpacích jazierok je spôsob filtrácie vody, pri ktorom sa nepoužívajú chemikálie. Voda v nich je celoročne priezračná bez používania chemkálií, nedráždi pokožku a nevyvolá alergické reakcie. Rozdiel medzi biobazénmi a kúpacími jazierkami je pomere poskytovaného komfortu a prirodzenosti. Biobazény pôsobia menej prírodne ale poskytujú komfort ako bazény. Kúpacie jazierka sú budované s dôrazom na krásu a prirodzenosť. Táto kategorizácia bola vytvorená s cieľom poskytnúť každému, kto chce plávať v biologicky čistej vode bez chlóru to najlepšie riešenie komfortného biobazéna alebo prekrásneho kúpacieho jazierka. Viac o rozdieloch v samostatných kapitolách Biobazény a Kúpacie jazierka.

Spojenie výhod bazénu a okrasného jazera

V kúpacej časti biobazéna/kúpacieho jazierka nie sú vysadené vodné rastliny, takže nie sme obmedzený v plávaní. Okolo časti určenej na plávanie sú partie pri brehoch okrášlené vodnými rastlinami. Pri ich prevádzke sa nepoužíva chémia a nevypúšťajú sa ani po ukončení kúpacej sezóny. Počas, ale aj mimo kúpacej sezóny (od septembra do mája) dotvárajú architektúru záhrady a pre svojich užívateľov sú veľmi atraktívne.

V sídle firmy si môžete pozrieť a porovnať komfortný bazén s prírodným kúpacím jazierkom.

Bazén je značky Compasspool X Trainer 58 vybavený protiprúdom, masážnymi tryskami a bazénovým prestrešením.

Kúpacie jazierko má rozlohu cca 85 m2, s kúpacou zónou 4 m x 10 m a je 7. rok v prevádzke.

Pred plánovanou návštevou nás, prosím, kontaktujte.

Adresa

Naša adresa:

Tichá 311, 930 02 Orechová Potôň

Kontaktovať
Naplánovať trasu

Napísať recenziu

Ceny
Priestory
Personál
Služby
Komunikácia
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed
Máte otázku?