Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

Sme novozaložená internetová predajňa www.bio-hnojiva.sk, ale máme za sebou už 5-ročnú skúsenosť s chovom červov a spracovaním  bio–humusu (vermihumus a výluh) – ide o jedinečné vysoko účinné prírodné organické hnojivo vyrobené za pomoci kalifornských dážďoviek.

Hnojivo je vyrobené s exkrementov červa čiže je 100 %  biologické. Okrem NPK horčíka a ďalších prvkov obsahuje užitočné kultúry baktérii, ktoré majú pozitívne účinky na kondíciu rastlín.Je vhodný na zakoreňovanie priesad keďže nespaľuje rastliny pri prehnojení. Má výrazný fungicídny  účinok. Živiny sú dodávané rastlinám v najprirodzenejšej  forme.

Naše bio-hnojivo  zaručuje zákazníkovi maximálnu kvalitu a úrodnosť pestovaných plodín, trávnatých porastov a kvetinových záhonov.

Čo je to vlastne Vermikompost ?

Náš vermikompost je 100% prírodný produkt, na ktorého výrobe sa podieľajú Kalifornské dážďovky. Je bohatý na minerálne látky, enzýmy (stimulátory rastu) a živiny.

Exkrementy dážďoviek majú totiž vyšší obsah auxínových látok, cytokinínov (hormónov mladosti), giberelíny (hormónov stimulujúcich rast) a voľných aminokyselín ako bežný kompost.

Vďaka obsahu týchto látok vermikompost podporuje zakoreňovanie a rast rastlín, zvyšuje množstvo a kvalitu plodov pri zelenine a ovocí, predlžuje dĺžku kvitnutia pri okrasných kvetoch, či už v záhradke alebo v črepníku.

Otváracie Hodiny

Pondelok

08:00 – 16:00

Utorok

08:00 – 16:00

Streda

08:00 – 16:00

Štvrtok

08:00 – 16:00

Piatok

08:00 – 16:00

Sobota

zatvorené

Nedeľa

zatvorené

Adresa

Naša adresa:

Matičná 8/37, 953 05 Čierne Kľačany

Telefón:
Kontaktovať
Naplánovať trasu

Napísať recenziu

Ceny
Priestory
Personál
Služby
Komunikácia
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed
Máte otázku?