Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

Neustále pribúdajú ľudia, ktorí pochopili, že v záujme ich zdravia, krásy a spokojnosti je potrebné začať od seba. Sú ochotní zmeniť svoj životný štýl a hľadajú lepšiu cestu. Dôvodov je mnoho. Zdravotný stav, choroba, ochota pracovať na prevencii, či zvedavosť a dychtivosť po nových informáciách a samovzdelávaní. Ciest k zdravému spôsobu stravovania je mnoho, dá sa povedať, že pre každého iná, každý vychádza z iného bodu. Riadime sa rôznymi štýlmi (vegetariánstvo, makrobiotika, surová RAW strava, vegánstvo, racionálna výživy) alebo nás smerujú zdravotné problémy (celiakia, diabetes, laktózová intolerancia,fenylketonúria, alergie a pod.).

Veľa ľudí si stále neuvedomuje, ako zásadne ovplyvňuje náš život kvalita stravy. Moderné ľudské zmýšľanie hodnotí nielen kvantitu, ale predovšetkým čoraz viac kvalitu prijímaných potravín.

Aj nenápadná zmena stravovacích návykov a občasné zaraďovanie zdravých potravín (po)môže zásadne ovplyvniť Váš pocit duševnej aj telesnej pohody. Nechceme Vám zakazovať, čo máte alebo nemáte jesť, chceme Vám len ukázať cestu k množstvu zdravých potravín, o ktorých ste možno doteraz ani nevedeli.

Preto sme sa dňa 21.6.2010 rozhodli na Trnavskom mýte otvoriť obchodík so zdravou výživou ViaNatura.

Nájdete u nás nielen biovýrobky, ekovýrobky, produkty fair traid obchodu, živú RAW stravu, ale aj potraviny pre celiatikov, diabetikov, fenylketonurikov, alergikov na laktózu, vegetariánov, vegánov, makrobiotikov, jednoducho pre všetkých tých, ktorí chcú zdravšie jesť a žiť, alebo chcú len vyskúšať niečo nové, vydať sa iným smerom…

Radi Vás uvítame v našich priestoroch, kde Vám radi poradíme a obslúžime Vás na individuálnej úrovni.

Ak čítate tieto riadky, ste z tých, ktorí majú potrebu hľadať.

Hľadať niečo lepšie v oblasti zdravej výživy.

Dúfame, že veľa z toho nájdete u nás.

Otváracie Hodiny

Pondelok

10:00 - 18:00

Utorok

10:00 - 18:00

Streda

10:00 - 18:00

Štvrtok

10:00 - 18:00

Piatok

10:00 - 18:00

Sobota

09:00 - 12:00

Nedeľa

zatvorené

cez prázdniny v sobotu zatvorené

Adresa

Naša adresa:

Krížna 62, 821 08 Bratislava

Telefón:
Kontaktovať
Naplánovať trasu

Napísať recenziu

Ceny
Priestory
Personál
Služby
Komunikácia
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed
Máte otázku?